¿Cómo realizar el marketing de un restaurante de forma ejemplar? - ¡ORZO sabe cómo hacerlo!

Los restaurantes ORZO, ubicados en las ciudades más grandes de Polonia: Poznań, Wrocław, Cracovia y Varsovia, se destacan entre numerosos competidores en el dinámico mercado gastronómico. La atención a cada detalle, tanto en el aspecto y el ambiente del restaurante como en el caso de los ingredientes de alta calidad y los platos refinados, es un elemento clave de su éxito.

¿Cómo realizar el marketing de un restaurante de forma ejemplar? - ¡ORZO sabe cómo hacerlo!

Tej restauracyjnej marki nie musimy wam przedstawiać... Zapraszamy do przeczytania case study ORZO. Od 2018 roku ORZO jest klientem Social WiFi.

Za sukcesami restauracji ORZO stoi nie tylko wyjątkowy szef kuchni, ale także przemyślana strategia marketingowa, która jest kluczowa w skutecznym dotarciu do potencjalnych klientów.

O kliencie

Sieć zielonych restauracji obejmuje pięć lokali w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących ciekawych smaków.

Visit website

Branża

Sieć restauracji

Kraj

Polska

Tło

Na sukces sieci restauracji składa się wiele czynników. Koncepcja restauracji ORZO bazuje na stworzeniu miejsca dla każdego, gdzie można spróbować smacznego jedzenia w przystępnych cenach w otoczeniu roślin oczyszczających powietrze i wyjątkowego wystroju wnętrza. Przede wszystkim ORZO to rozpoznawalna marka.

Wyzwanie

Dla ORZO, jedną z kluczowych kwestii była relacja z klientem. Wyzwaniem było podjęcie działań, aby klienci byli zadowoleni z poziomu restauracji i chcieli do nich wracać.

Rozwiązanie

W ramach systemu Social WiFi, klienci, którzy korzystają z sieci internetowej dostępnej na terenie restauracji, otrzymują specjalne oferty, informacje o produktach i usługach lub zachęty do dołączenia do programów lojalnościowych. Owocem Naszej współpracy, jest możliwość dotarcia do klientów ORZO w sposób spersonalizowany i skuteczny poprzez zbieranie ich danych i analizowanie zachowań.

Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do ich potrzeb i preferencji. Restauracje mogą pozostać w ciągłym kontakcie z klientem, jednocześnie zachowując dbałość o prywatność i bezpieczeństwo danych klientów, aby uniknąć naruszenia ich prywatności.

800+

pozytywne oceny

14,000+

adres mailowy

105

negatywne oceny zablokowane

Efekt

Działania te przyniosły wspaniałe efekty. Restauracje odnotowały znaczny wzrost w liczbie klientów, którzy dołączyli do programu lojalnościowego, co przyczyniło się do jeszcze większego przywiązania do marki. ORZO wykorzystało również dane zebrane w ramach programu WiFi marketingowego do poprawy jakości obsługi klienta.

Dzięki analizie recenzji klientów, firma może identyfikować problemy i wprowadzać ulepszenia w procesie obsługi, co zwiększa zadowolenie klientów i przyczynia się do jeszcze większego sukcesu marki. Kluczem do sukcesu jest spersonalizowanie komunikacji, zbieranie i analiza danych klientów oraz ciągła optymalizacja procesów w oparciu o wyniki kampanii.

"Jako agencja zajmująca się kompleksową obsługą działań marketingowych dla sieci restauracji Orzo, szukaliśmy rozwiązania, które zapewniłoby nam centralne gromadzenie danych o użytkownikach sieci w różnych lokalizacjach oraz pełniłoby funkcję systemu lojalnościowego i umożliwiło skuteczny email marketing."

"Rozwiązaniem okazało się Social WiFi. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możemy teraz pozyskiwać, analizować i wykorzystywać dane w celu zwiększenia zaangażowania gości oraz skutecznie docierać do nich za pomocą personalizowanych kampanii email marketingowych."

Agnieszka Hexel

Director de Marketing
Planoia

Únete a Social WiFi

La instalación no es difícil. Social WiFi es compatible con la mayoría de los principales proveedores de hardware.

  • 14 días gratis
  • Fácil configuración
  • Cancela cuando quieras